Продукт

Інтерактивні дошки та системи

Інтерактивні дошки вигідно відрізняються від інших подібних пристроїв інтуїтивно зрозумілою роботою з електронним пером і мульти-сенсорним екраном, що робить їх ще більш привабливими та дос¬тупними для учнів, активізуючи їхню увагу, інтерес до навчання, спонукаючи до співпраці у колективі.

Інтерактивні дошки - це сучасне рішення для освіти, що об'єднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. У комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого, можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сто¬рінку в Інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати. Усе, що Ви намалювали або написали, програмне забезпечення інтерактивної дошки дозволяє зберегти у вигляді комп'ютерних файлів, роздрукувати, відправити на електронну пошту, навіть зберегти у вигляді Web-сторінок і розмістити їх в Internet. Інтерактивна система, в свою чергу, об'єднує в собі міцну, надійну і функціональну інтерактивну дошку, найсучасніший проектор і кілька варіантів кріплень на вибір.

Рішення

Інтерактивні дошки LABWE

Сучасні та зручні у використанні інфрачервоні дошки LABWE дозволяють використовувати при роботі з поверхнею стилус або будь-який інший схожий предмет, а також здійснювати усі операції пальцями рук. Використання програмного забезпечення, яким комплектується дошка, дозволяє користувачам писати, стирати, робити анотації, збільшувати чи зменшувати зображення, затіняти екран, використовувати підсвічування, вводити дані та зберігати зображення з екрану, записувати і відтворювати, вводити дані за допомогою клавіатури дисплея, вводити текст, використовувати гіперзв'язок з відео та веб-сторінками, вписувати будь-який зміст і т.д. Інтерактивна поверхня дошки дозволяє керувати комп'ютером, реалізуючи функції переміщення, натискання лівою та правою клавішами миші, подвійного натискання тощо Дошки мають матову, стійку до пошкоджень поверхню, привабливий дизайн та зручну систему кріплень.

Інтерактивні дошки DualBoard

Інтерактивні дошки elnstruction DualBoard вражають користувача надійністю, вандалостійкістю і високою точністю позиціонування стилуса. Матова, зносостійка поверхня забезпечує можливість отримання якісного оцифрованого зображення та дозволяє використовувати сучасний програмний інструментарій у поєднанні з традиційними креслярськими інструментами (лінійка, транспортир, косинець, циркуль і т. д.). Інтерактивні дошки модельного ряду DualBoard призначені для використання у будь-якому освітньому закладі для викладання всіх предметів, у тому числі для учнів і вчителів з різними фізіологічними особ¬ливостями («лівша», «правша»). При створенні серії використано перевірену часом технологію «електро-магнетік», дошки цього модельного ряду ідеально підходять для стандартних шкільних кімнат та аудиторій. Основною особливістю DualBoard є можливість одночасної роботи кількох користувачів. Інтер¬активні дошки комплектують багатофункціональним програмним забезпеченням сумісним з усіма операційними системами.

Інтерактивні дошки Touch Board

Інтерактивні дошки elnstruction Touch Board - останнє слово у світі сучасних електронних інфрачервоних дошок. Інтерактивні дошки цієї серії мають тверду, матову поверхню, що робить їх довговічними та стійкими до сухого стирання. Вчителі та учні можуть працювати з поверхнею дошки пальцем або стилусом, використовуючи прості, інтуїтивні жести для роботи з контентом завдяки підтримці мультисенсорних технологій. Висока роздільна здатність та точність позиціонування дозволяють робити складні малюнки, будувати діаграми, графіки та схеми. Програмне забезпечення, яким комплектуються дошки цієї серії, відкриває нові можливості перед користувачами дозволяючи створювати власні розробки інтерактивного контенту.

Рішення
Продукт